Aktualności

B2B - korzyści z wdrożenia
W ofercie naszej firmy znajduje się m.in. Platforma handlowa B2B. Jest to innowacyjny produkt, który przyczynił się do znacznego wzrostu obrotów oraz marży naszych dotychczasowych klientów.

Platforma handlowa firmy Falkonet jest projektem wyjątkowym, wzbogacanym o wciąż nowe funkcje. Niewątpliwą zaletą jest ścisłe powiązanie jej rozwoju z potrzebami biznesu i zaangażowanie w ten proces specjalistów z wielu dziedzin, w tym praktyków mających doświadczenie z wiodącym oprogramowaniem na rynku i znających doskonale jego wady. Dzięki uwagom użytkowników serwis jest ciągle udoskonalany pod kątem łatwości obsługi, przejrzystości i szybkości działania.

Ten innowacyjny produkt przyczynił się do znacznego wzrostu obrotów oraz marży naszych dotychczasowych klientów. Pomógł także w znaczny sposób uporządkować i uprościć procedury wdrożone w firmie.

Inne zalety korzystania z platformy to:

  • oferta firmy jest dostępna dla kontrahentów 24/7 - niezależnie od godzin pracy, klienci mogą samodzielnie przeglądać dostępne towary i składać zamówienia
  • platforma oferuje szereg narzędzi marketingowych - tworzenie unikatowych promocji, wyprzedaży oraz ofert specjalnych 
  • kontrahenci uzyskują dostęp do szczegółów rozliczeń, historii zamówień oraz płatności
  • klienci mogą też swobodnie zarządzać swoim kontem i korzystać z licznych funkcjonalności dodatkowych, takich jak: możliwość swobodnego definiowania adresów wysyłki oraz subkont dla pracowników czy tworzenia ofert własnych
  • serwis umożliwia również składanie i obsługę zleceń serwisowych
  • narzędzie dostępne jest za pośrednictwem przeglądarki internetowej, czyli niemal z każdego miejsca i każdego komputera (nie trzeba instalować żadnego oprogramowania!)
  • dostęp dla nieograniczonej ilości użytkowników (brak konieczności wykupywania dodatkowych licencji dla pracowników!)
  • funkcjonalności ułatwiające zarządzanie sprzedażą, relacjami z kontrahentami, pracownikami
  • stały dostęp do raportów i statystyk pozwalający na bieżącą kontrolę wybranych aspektów działalności

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy zainteresowane wdrożeniem u siebie rozwiązań z zakresu E-commerce, B2B, CRM, WMS.

Gwarantujemy że nasze wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie w pracę i nieszablonowe podejście przełożą się na sukces powierzonych projektów!

Galeria: